ΝΕΑ

Ο.Φ.Η. – ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4-2
28 Απριλίου, 2024

Αξιόλογη προσπάθεια από τις ΣΕΙΡΗΝΕΣ που μπορούσαν να αποσπάσουν θετικό αποτέλεσμα!Στο πρώτο ημίχρονο ο ΟΦΗ είχε τον έλεγχο, απείλησε με μακρινά σουτ τα οποία απέκρουσε εντυπωσιακά η Μπουρτούνη που βρέθηκε σε καλή
ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-0
21 Απριλίου, 2024

Σπουδαία εμφάνιση από τα κορίτσια μας που έδειξαν ότι άξιζαν περισσότερα στο φετινό πρωτάθλημα!Στο πρώτο ημίχρονο οι Σειρήνες είχαν τον έλεγχο και τις φάσεις και άνοιξαν το σκορ στο 13ο λεπτό με
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ(Ρ.Ε.Α) – ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
16 Απριλίου, 2024

Προσπάθησαν για ένα θετικό αποτέλεσμα οι Σειρήνες αλλά 2 λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο ήταν αρκετά για να ηττηθούν από έναν ανώτερο αντίπαλο!Στο πρώτο ημίχρονο η ΡΕΑ είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων και
ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 0-0
1 Απριλίου, 2024

Δεύτερο συνεχόμενο 0-0 για την ομάδα μας!Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας έβαλε αρκετές φορές την μπάλα στην περιοχή των Τρικάλων κυρίως με εκτελέσεις κόρνερ και φάουλ ενώ σε φάση διαρκείας η
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ – ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-0
24 Μαρτίου, 2024

Από έναν βαθμό μοιράστηκαν Σειρήνες και Ολυμπιάδα.Οι ΣΕΙΡΗΝΕΣ μπήκαν δυνατά στην αναμέτρηση και θα μπορούσαν να προηγηθούν αλλά το εξαιρετικό ψηλοκρεμαστό πλασέ της Situma, απέκρουσε εντυπωσιακά σε κόρνερ η Πεταλωτή!Στη συνέχεια το