ΝΕΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ – ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0-0
24 Μαρτίου, 2024

Από έναν βαθμό μοιράστηκαν Σειρήνες και Ολυμπιάδα.Οι ΣΕΙΡΗΝΕΣ μπήκαν δυνατά στην αναμέτρηση και θα μπορούσαν να προηγηθούν αλλά το εξαιρετικό ψηλοκρεμαστό πλασέ της Situma, απέκρουσε εντυπωσιακά σε κόρνερ η Πεταλωτή!Στη συνέχεια το
ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΟΚ 0-3
18 Μαρτίου, 2024

Στάθηκαν αξιοπρεπώς οι Σειρήνες απέναντι στον πρωτοπόρο ΠΑΟΚ.Ο ΠΑΟΚ μπήκε δυνατά στην αναμέτρηση και πήρε προβάδισμα μόλις στο 2ο λεπτό!Οι Σειρήνες δεν επηρεάστηκαν ψυχολογικά, βελτίωσαν αισθητά την απόδοσή τους και δεν επέτρεψαν
ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1-0
11 Μαρτίου, 2024

Δίκαιη νίκη για τις Σειρήνες απέναντι στην ουραγό του πρωταθλήματος, σε ένα ματς που το σκορ δεν αντικατοπτρίζει την εικόνα του παιχνιδιού με την ομάδα μας να έχει συντριπτική κατοχή της μπάλας
ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-4
6 Μαρτίου, 2024

Στο πρώτο ημίχρονο οι Σειρήνες έδωσαν χώρο στον Αστέρα και προσπάθησαν να εκμεταλλευτούν τους κενούς χώρους.Ο Αστέρας ευτύχησε να προηγηθεί όταν μετά από εκτέλεση κόρνερ η Figueiras έγραψε το 0-1 που ηταν