Χειμωνιάτικη απολαυστική προπόνηση για την ομάδα γυναικών του ΑΟ Σειρήνα Γρεβενών!! Αν και το χιόνι υποχρέωσε τους ανθρώπους της ομάδας να αλλάξουν τον τόπο διεξαγωγής της προγραμματισμένης προπόνησης, όλοι το χάρηκαν και
Δυνατό παιχνίδι, χωρίς το επιθυμητό αποτέλεσμα για την ομάδα γυναικών του Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ στον αγώνα με τον Γ.Π.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ. Σκληρή δοκιμασία για την ομάδα των Γρεβενών, που το τελευταίο διάστημα επιβαρύνθηκε με
Στην 4η αγωνιστική της Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ πρωταθλήματος ποδοσφαίρου γυναικών, ο Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ υποδέχεται τον Γ.Π.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ στο γήπεδο της Ε.Π.Σ. Γρεβενών. Την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου, στις 3.00 μ.μ., ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ
Ο αγώνας Αγροτικού Αστέρα Αγίας Βαρβάρας – ΑΟ Σειρήνα έληξε 2-0. Οι δύο ομάδες έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους, σε έναν αγώνα με εξαιρετικά δύσκολες συνθήκες. Το γήπεδο του Αγροτικού Αστέρα είχε