ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ 1-0.
![](https://ao-seirina-women.gr/wp-content/uploads/2022/05/280742092_1384966705313425_8044525980039030904_n.jpg)
Με το σημερινό αγώνα κλείνει το πρωτάθλημα στη Β΄Εθνική κατηγορία για την ομάδα μας με ακόμα μία καλή εμφάνιση και νίκη! ⚽️Το γκολ της νίκης πέτυχε η Ζωή Βλάχου η οποία ως φοιτήτρια στο Πολυτεχνείο στην Ξάνθη, αγωνιζόταν για επτά χρόνια στην σημερινή αντίπαλο της Σειρήνας. Η ομάδα της Ξάνθης τίμησε τη Ζωή Βλάχου προσφέροντάς της τη φανέλα της ομάδας με το όνομά της.