ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-0 !
Νίκη για τις Σειρήνες με γκολ της Δρακάκη στο 20΄. Συγχαρητήρια στην ομάδα μας που παρά την πίεση που δέχτηκε καθ΄όλη τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου, κατάφερε να διατηρήσει το αποτέλεσμα!!
![](https://ao-seirina-women.gr/wp-content/uploads/2022/02/273394665_1319917368485026_1270909321058231483_n.jpg)
Νίκη για τις Σειρήνες με γκολ της Δρακάκη στο 20΄. Συγχαρητήρια στην ομάδα μας που παρά την πίεση που δέχτηκε καθ΄όλη τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου, κατάφερε να διατηρήσει το αποτέλεσμα!!