Την Κυριακή 26 Ιανουαρίου στις 14.30 στο γήπεδο της ΕΠΣ!
Ο φετινός στόχος στον ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ήταν η άνοδος στη Β΄Εθνική και πλέον είναι κοντά , μετά από ένα μικρό άθλο που κατάφερε η ομάδα, παραμένοντας αήττητη σε όλους τους αγώνες του Πρωταθλήματος! Οι παίκτριες, οι παράγοντες και η Διοίκηση της ομάδας οφείλει ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους φίλους της ομάδας, τους θεατές που μας ακολουθούν πιστά σε κάθε αγώνα στηρίζοντας όχι μόνο την ομάδα αλλά και το γυναικείο ποδόσφαιρο!!!!!!
![](https://seirinesgrevenon.gr/wp-content/uploads/2020/01/82553751_225370418459481_4412289507420798976_n.jpg)