Με ΝΙΚΗ επιστρέφει η ομάδα μας! Κεραυνός Θεσπρωτικού Α.Π.Σ.- Α.Ο.Σειρήνα 1-3
Με ΝΙΚΗ επιστρέφει η ομάδα μας από τον εκτός έδρας της αγώνα: Κεραυνός Θεσπρωτικού Α.Π.Σ.- Α.Ο.Σειρήνα 1-3 !!! Όλες οι παίκτριές μας έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό και κατάφεραν ένα απολύτως ικανοποιητικό αποτέλεσμα. Η Κατερίνα Λισγάρα σημείωσε και τα τρία γκολ του αγώνα ( 5΄, 32΄, και στο 70’) για τον ΑΟ Σειρήνα, δικαιώνοντας τη φήμη της για τον καθοριστικό της ρόλο στην αποτελεσματικότητα της ομάδας. Ξεκίνημα με δύναμη για το 2020!
![](https://seirinesgrevenon.gr/wp-content/uploads/2020/01/82797833_472199000082097_4866349464224268288_n-1024x576.jpg)